wtorek, 27 maja 2014

Taki sobie powrót

Tym razem proponuję nie sprawozdanie z Evernighta (które notabene powinienem dokończyć ;-) ale inne moje hobby, czyli malowanie figurek. Postanowiłem znów się za to wsiąść, a ponieważ nieruszonych i niedokończonych figurek mam taką masę, że malowania mam na "...uuu..." i jeszcze trochę, wiec pewnie trochę podobnych postów się pojawi. Dosyć wstępów po prostu pokaże co zrobiłem i jak.

Podoba się?

Pewnie, tyle że to nie ja malowałem. ;-)

To oryginalne malowanie Bright Wizard, jest super ale ja postanowiłem zrobić to inaczej.
Generalnie zestaw magów imperialnych pozwala na złożenie dwu magów z 6 kolegiów wiec można się pobawić.

Zarówno płonący miecz jak i ta pochodnia nie bardzo mi się podbiały, wiec postanowiłem zrobić coś innego. Zmieniłem też ustawienie lewego ramienia (trochę zabawy pilnikami i nożykami). Mag na przykładzie ma jednolity czerwony płaszcz i taki miał mieć mój, ale po namyśle też to zmieniłem. Oto już częściowo pomalowana figurka (nie mam wcześniejszych zdjęć niestety) i pierwsze przymiarki do płaszcza.


Tak, postanowiłem zrobić na płaszczu plomienie.
Następnym pomysłem było dodanie jakiś elementów na szarfach od płaszcza. To są ponaklejane kawałki papieru, jak by się kto pytał.A tu dalsza walkę z płomieniami na płaszczu.a tu kolejny mój pomysł czyli trzyma w reku płonącą czaszkę (jak nie ma czaszki to nie ma warmlotka ;-)
A to ostateczny wynik.
 


IMHO wyszło nie najgorzej, a na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu.
A tak wygląda mój "warsztat" :-)2 komentarze:

 1. Hej!
  Gw spartoliło nieco - ogień jest, że tak powiem, na odwrót - płomień jest jaśniejszy bliżej swego źródła, a języki są ciemniejsze.
  Natomiast u Ciebie na tej czaszce elegancko. Bliżej czaszki żółte, dalej od niej pomarańczowe. Czyli git.

  JA co prawda korzystam ze staroedycyjnego ogniomaga (na dzisiejsze czasy ma po**** proporcje). Tu podrzycam link http://i18.photobucket.com/albums/b127/Drachu/ogniopmag.jpg
  NAwet zadowolony jestem z ognistej grzywy, ale miecz spartoliłem, wygląda trochę jak lizak :P

  W kolejce do malowania czekają jednakowoż magowie z tego nowego zestawu (chociaż ja złożyłem niebiosa i takiego uniwersalnego typa z kulą).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć.
   Ja jako drugiego chce złożyć i pomalować tego z kosa czyli Ametystowego Maga czy inaczej Maga śmierci.

   Usuń